Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/notariusze-torun.com.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/notariusze-torun.com.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/notariusze-torun.com.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Nasza kancelaria - Notariusz Toruń - Kancelaria notarialna dla CiebieNotariusz Toruń – Kancelaria notarialna dla Ciebie
Paralaksa tła

W trosce o Państwa bezpieczeństwo prawne


Poznajcie naszą drużynę

Krzysztof Kowalski

Założyciel Kancelarii i miłośnik sportów wodnych. Prowadzi biuro z największą troską o swoich Klientów i pracowników. Analityczny umysł i doskonałe umiejętności organizacyjne to jego mocne strony.

Artur Konieczny

Notariusz, który uważa, że precyzja to oznaka szacunku dla Klientów. Specjalizuje się w sprawach spadkowych - sporządzaniem testamentu, aktu poświadczenia dziedziczenia i podziałem majątku. Interesuje się żużlem i piłką nożną, a wraz z żoną i córką Klaudią uwielbia jeździć na rowerze.

Katarzyna Walczak

Księgowa dla której żadna liczba nie stanowi wyzwania. Studiowała matematykę, ale zdecydowania bardziej woli pracę z ludźmi. Jest bardzo dokładna i oddana swoim obowiązkom. Włada 4 językami i kocha podróże. Jak twierdzi, po 3 miesięcznej podróży po Afryce nic nie jest jej straszne.

Bogdan Konieczny

Bezbłędny i zdyscyplinowany notariusz, który jest także instruktorem windsurfingu. Studiował prawo w Poznaniu i anglistykę w Edynburgu. Doskonale radzi sobie z dokumentami i praktycznie zna na pamięć ustawę o notariacie. Uwielbia wodę i marzy o zamieszkaniu nad Adriatykiem.


Co czyni nas najlepszą Kancelarią notarialną w Toruniu?


W naszej Kancelarii dbamy o należytą staranność, bezstronność i dyskrecję w trakcie wykonywanych przez nas obowiązków. Dbamy także o zachowywanie najwyższego stopnia tajemnicy zawodowej, która jest podstawowym standardem pracy w zawodzie notariusza.Możecie liczyć na nasze bezbłędne usługi. Jesteśmy wdzięczni Klientom, którzy cenią naszą działalność i polecają nas znajomym i rodzinie. To dzięki Wam jesteśmy jeszcze lepsi.


Kilka słów o Kancelarii

Kancelaria notarialna w Toruniu zajmuje się obsługą klientów indywidualnych, oraz klientów biznesowych. Naszym celem jest zabezpieczenie interesów prawnych naszych Klientów.

BEZPIECZEŃSTWO PRAWNE

Każda sprawa niesie ze sobą dane konsekwencje prawne, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Notariusz, działając w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, ma nie dopuścić do powstania właśnie tych negatywnych konsekwencji prawnych, które w późniejszym czasie mogą być okolicznością uzasadniającą powstanie sporu prawnego.

OBOWIĄZKI NOTARIUSZY

Każdy notariusz zobowiązany jest do dokonywania danych czynności, którym strony chcą nadać formę notarialną. W obowiązującym porządku prawnym istnieje wiele umów, dokumentów i czynności dla których ważności wymagana jest forma notarialna. Konsekwencją dokonywania czynności notarialnych jest bezpieczeństwo obrotu prawnego i gospodarczego.


DBAŁOŚĆ O KLIENTA

W naszej Kancelarii dbamy o należytą staranność, bezstronność i dyskrecję w trakcie wykonywanych przez nas obowiązków. Dbamy także o zachowywanie najwyższego stopnia tajemnicy zawodowej, która jest podstawowym standardem pracy w zawodzie notariusza.

PROFESJONALIZM

Jesteśmy niezawodną, skuteczną i wysoce profesjonalną Kancelarią notarialną, w której każdy może otrzymać niezbędną pomoc prawną. .

Zatroszczymy się o Ciebie i o Twoich bliskich


Skontaktuj się z nami
Używamy cookies, aby zapewnić, że damy Ci najlepszą jakość na naszej stronie internetowej.
Ok